Inovativní technologie

Technologie Hizero UltimateClean™

Technologie Hizero UltimateClean™ se učila od přírody a pomocí bionické vědy a poskytuje superchytrá řešení pro domácnosti a životní styl 21. století.

Technologie Hizero UltimateClean™ využívá inovativní technologii, aby se odlišila od tradičního vysavače. Nejen, že dokážeme posbírat nejrůznější nepořádek od tekutin po prach, ale děláme to s minimem hluku a spotřebované energie. Technologie No Suction přináší revoluci v tom, jak lidé čistí podlahy po celém světě.

Bionic-Based Science

Náš polymerový superabsorpční váleček napodobuje způsob, jakým zvířata olizují tekutiny a pevné látky. Polymerový váleček s naším speciálně navrženým designem si poradí s jakýmkoli tekutým nebo pevným nepořádkem s minimem hluku a spotřebované energie.

Innovation technology

Automatická separace odpadu

Technologie Dual Flow

Hizero představuje inovativní systém separace pevného a kapalného odpadu. Hizero velmi usnadňuje likvidaci odpadu systematickým oddělováním pevných látek do nádoby na pevný odpad a kapalin do nádrže na odpadní vodu Hizero. Vlasy a chlupy domácích zvířat jsou také sbírány a zachyceny naším kartáčovým válečkem.

Innovation technology

Trojitý systém likvidace

Protože náš polymerový váleček sbírá všechny druhy odpadu, naše chytrá technologie veškerý odpad separuje. Ve společnosti Hizero jsme si vědomi toho, že odpad by měl být správně likvidován. Příkladem je, že sbíráte pevný odpad a nechcete jej splachovat do dřezu, protože z dlouhodobého hlediska může dřez ucpat. Rozhodli jsme se tedy, že veškerý tvrdý odpad bude shromažďován v naší nádobě na pevný odpad a tekutiny v naší 500ml nádobě se snadným uchopením. Nezapomněli jsme ani na dlouhé vlasy, o to se stará náš kartáčový váleček.

Innovation technology

Samočištění v reálném čase

Jedinečná technologie samočistícího válečku Hizero zajišťuje, že vaše podlaha je vždy čistá, bez ohledu na to, zda se jedná o první nebo poslední metr čtvereční. Neustálé udržování polymeru čistého a vlhkého také pomůže chránit vaše podlahy díky jeho měkkému a jemnému rolování.

Innovation technology